The North Face

Eşsiz “The North Face” deneyimi ile tanışın.

Araştırmaktan Asla Vazgeçme! Bu, “The North Face” için sadece bir slogan değil, bir yaşam tarzı. Outdoor’u seviyoruz çünkü kişiliğimizin, kendimize güvenimizin, açık zihinlerimizin, sağlıklı bedenlerimizin, ve doğaya duyduğumuz saygının geliştiği yer orası! Bu tutkuyu, arka bahçemizden Himalayalar’a kadar her türlü araştırma ve keşifi mümkün kılarak paylaşmak ise The North Face için yola çıkış noktası.

Laboratuvarda Test Edildi. Keşif Seferinde Kanıtlandı.

TNF ARGE bölümü, TNF Atlet Takımından gelen limitleri zorlayıcı taleplere göre yeni kıyafetler ve aksesuarlar tasarlıyor. Daha iyi kumaş ve parçaların üretimi için teknolojinin sınırlarını zorlamak ise yeni bir ürünün yaşam döngüsünün sadece başlangıcı. Mesela, C130 çadır testi! TNF ürün gamındaki her model çadır, C130 model uçağın arkasına bağlanarak test edildi! Uçağın dört motoru, 8.750 m/kg tork üretiyor ve saatte 130 km hızında rüzgar oluşturabiliyor ve rüzgar tünel testlerinin aksine, düzensiz ve çok-yönlü rüzgarlar üretiyor. Sonuç mu? Tüm çadırlar, testten alınlarının akıyla çıkmayı başarmışlar.

TNF, sadece kendi teknolojilerini üretmekle kalmıyor, dünyanın bir numaralı yenilikçi malzeme mühendisleri ile de işbirliği yapıyor. Bunlardan ikisi, Gore-Tex ve Vibram.

Son olarak laboratuvarda belirli işkencelerden geçmeyi başaran ürünler, gerçek hayat koşullarında nasıl sonuçlar veriyor test edilmek üzere sporculara teslim ediliyor. Alınan geri bildirimlere göre ürünler üzerinde geliştirmeler yapılarak son kullanıcıya ulaştırılıyor. Teknolojik, sağlam, ve güvenilir!

İşte bu sezon Blogger’s Mağazalarında gelip deneyebileceğiniz, alıp da vazgeçemeyeceğiniz, The North Face ürünlerinden bazıları:


Recommended Posts

Leave a Comment