Nike Yeni Sezon Ürünleri

Nike yeni sezon ürünleri ile Beyoğlu Blogger’s mağazasında…

90’lı yılların başlarındaki koşu ayakkabılarına baktığınızda, cesur ve enerjik renkler tasarımları kadar göz alıcıydı. Nike her zaman özellikle çok farklı ve çeşitte renk seçeneği sunmasıyla öne çıkmıştır, fakat yeni Nike Air Pegasus ’92 bunların arasında benzersiz bir duruş sergiliyor. Ayakkabı’nın %75’i beyaz olmasına rağmen arka kısımlarda bir renk patlamasının sonucunda turuncu ve vişne çürüğü renkleri ile son yıllarda pek görmediğimiz ilginç, alışılmışın dışında bir renk kombinasyonu ortaya çıkmış.

Birçok kişiye göre Air Pegasus, Nike koşu ayakkabılarının temelidir. Aslen ilk çıkışı 1983 yılıdır ve “hergün koşanlar” için tasarlanmıştır. Ogünden bugüne, Air Pegasus bir çok kez yeni innovasyon ve teknolojilerle değiştirilmiş olmasına rağmen model olarak her zaman modaya uygun, rahat ve dayanıklı olma özelliğini devam ettirmiştir. Air Pegasus gerçek bir klasik ve koşu ya da günlük kullanım için mükemmel bir seçim olmaya devam ediyor.

Nike Cortez, sadece Nike Saltanatının bir parçası olarak tanımlanabilir. 1972 yılında ilk çıkışından bugüne 40 yıldır, retro koşu ayakkabılarının öncüsü olmaya devam ediyor. Zaman içerisinde şekil ve materyal olarak bazı değişimlerden geçmesine rağmen, naylon ve süet kombinasyonları ile yıllara meydan okumaya ve hatta her defasında daha iyi görünmeye devam ediyor.

Hafif ve süper rahatlığa sahip ve zamansız, modası asla geçmeyecek ikonik modeliyle Nike Classic Cortez Light, günlük rahatlık düşkünlüğünüzü sokağa taşıyor.

1976  hiç bu kadar güzel görünmemişti. Nike Elite, rahatlık ve hafifliği ile klasik bir tasarım.

İlk defa 1982 yılında çıkan, Cortez’in küçük kız kardeşi, Nike Oceania, rahatlık ve şıklığı ile günlük koşuşturmalarınız için ideal. 🙂

Dunk modelinden esinlenerek ortaya çıkan Nike Backboard ayakkabılar, geleneksel basketball profili ve göz alıcı renkleri ile dikkat çekiyor.

 

Recommended Posts

Leave a Comment